Witamy w firmie przewozowej osób i bagaży "TRANS - MIX"

Przewozy krajowe

Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie przewozu osób do dowolnej miejscowości na terenie Polski.

Przewozy zagraniczne

Realizujemy przewozy osób do państw Europy Zachodniej - Niemiec, Anglii, Holandii, Belgii.

Przeprowadzki

Świadczymy usługi związane z przeprowadzkami i transportem przedmiotów o różnych gabarytach.

Przeprowadzki krajowe i zagraniczne


Niezależnie od lokalizacji oraz ilości mienia do przetransportowania jesteśmy w stanie wykonać każde Państwa zlecenie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować własne standardy związane z pakowaniem i przewożeniem różnych elementów wchodzących w skład powierzonego mienia.

Mamy wykwalifikowaną ekipę do demontażu i montażu mebli i wyposażenia mieszkań oraz do załadunku i wyładunku. Dysponujemy adekwatnym taborem pozwalajacym na bezpieczny transport wyposażenia miszkań, biur, sklepów itp. Wszelkie przewozy są w pełni ubezpieczone.

Kompleksowo zajmiemy się Państwa przeprowadzką, rozpoczynając od dostarczenia materiałów pakowych, spakowania rzeczy z zachowaniem należytej ostrożności, przewóz rzeczy do miejsca docelowego, a następnie wniesienie i rozpakowanie.


Prosimy o kontakt

Firma TRANS - MIX od wielu lat zajmuje się transportem osobowym i rzeczowym na terenie Polski oraz krajów Europy Zachodniej, a w szczególności Niemiec. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy busy różnych marek, ale najbardziej niezawodne są Mercedesy Sprinter.

Posiadamy do Państwa dyspozycji nowe busy, klimatyzowane, wygodne sprzyjające dalekim podróżą. Państwa bezpieczeństwo i komfort jest naszym priorytetem dlatego też kadra naszej firmy to wykwalifikowani kierowcy z wieloletnim stażem i wysoką kulturą osobistą.

W ofercie firmy TRANS - MIX są możliwości przewozu zwierząt domowych wraz z opiekunek i stosownym bagażem.

Najczęściej dotyczy to zwierząt domowych miedzy innymi: psów, kotów, chomików, fretek, płazów, ptaków itp. na terenie całej Polski, a także Unii Europejskiej.

Podstawowym wymogiem w tej usłudze jest posiadanie niezbędnych dokumentów czworonoga przez właściciela lub opiekuna. W czasie transportu możemy przejąć całkowita opiekę nad zwierzęciem, zwalniając tym samym właściciela od obowiązku opieki podczas transportu.

Realizujemy zlecenia o charakterze nietypowym, jak: przewóz instrumentów muzycznych, transporcie pianin i fortepianów, sprzętu AGD, kas i sejfów, motocykli, quadów oraz specjalistycznego sprzętu medycznego i biurowego.

Przewożone ładunki są odpowiednio zabezpieczone przed uszkodzeniem. W szczególnych przypadkach konieczny jest częściowy lub całkowity demontaż urzadzenia.

 • Anglia Docelowe miasta

  Londyn - Dover - Chatham - Harlow - Canterbury - Cambridge - Maidstone - Spalding - Boston - Luton - Peterborough - Brighton - Birmingham - Bristol

 • Niemcy Docelowe miasta

  Berlin – Hamburg – Frankfurt n/M – Kolonia - Monachium - Bonn - Drezno - Lipsk - Hanower - Norymberga

 • Holandia, Belgia Docelowe miasta

  Amsterdam - Haga - Rotterdam - Utrecht
  Antwerpia - Bruksela - Brugia

Nasz tabor

Więcej zdjęć w galerii

Klienci firmowi

Nasza firma stale się rozwija i pozyskuje nie tylko klientów indywidualnych, ale na stałe współpracujemy z wieloma firmami i instytucjami.