Firma z pomysłami !


Różnorodność projektów w ofercie.Atrakcyjna propozycja dla instytucji, firm oraz klientów indywidualnych.Krótki czas realizacji w zależności od specyfiki projektu.

Ciekawe rozwiązania !


Indywidualne podejście do każdego Klienta. Propozycje różnych wariantów adekwatnych do zakładanych warunków. Współpraca z Klientem na każdym etapie projektowania.

Szybkie realizacje.


Zapewniamy dobre ceny, zarówno w zakresie wykonywanych prac jak i materiałów, co sprawia, że jesteśmy konkurencyjni w stosunku do innych firm .Wyślij zapytanie, a przekonasz się, że warto.

Dbałość o szczegóły.


Długoletnie doświadczenie nauczyło nas liczyć, dbamy o jak najmniejsze koszty oraz racjonalne wydawanie każdej złotówki z Państwa pieniędzy. Naszymi klientami są osoby, które poza funkcjonalnością i trwałością potrafią docenić walory estetyczne i wysoki standard wykonania.

 

Witamy w firmie

Podczas realizacji zadania gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych robót, dzięki czemu możemy się poszczycić licznymi listami referencyjnymi. Ponadto klienci mogą liczyć na terminowość, precyzję, doświadczenie oraz zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań. Współpracuje z nami wiele firm zarówno polskich jak i zagranicznych.

Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną załogę, która systematycznie podnosi swoje kwalifikacje. Ponadto kadra podczas pracy odpowiedzialnie przestrzega przepisów BHP w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i innych znajdujących się w najbliższym otoczeniu . Przy realizacji inwestycji wykorzystujemy w pełni własny park maszynowy , który systematycznie powiększamy o kolejne urządzenia , aby jakość wykonywanych przez Nas prac stała na najwyższym poziomie.

 

Dlaczego z nami?

Przez cały czas budowy zapewniamy: nadzór kierownika budowy, terminowość, materiały, sprzęt i narzędzia, gwarancję na wykonywany zakres wszystkich robót, konkurencyjne ceny.

Zakres prac wykończeniowych

W ofercie proponujemy: układanie glazury i terakoty, ścianki działowe, sufity podwieszane, gładzie gipsowe (gładzie bezpyłowe) montaż drzwi i okien, wszelkie instalacje, izolacje, podłogi