• Profesjonalizm

   

  Proponujemy Klientom konkurencyjne ceny, wysoki standard usług i profesjonalną obsługę, popartą bogatym doświadczeniem oraz nowoczesnymi narzędziami pracy. Dbamy, aby nasi pracownicy na bieżąco śledzili nowości z zakresu geodezji i kartografii. Nasz potencjał kadrowy, technologiczny i organizacyjny jest gwarantem profesjonalnych usług.

   
 • Doświadczenie

   

  Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas realizacji wielu zadań o różnym stopniu złożoności i zaawansowaniu technologicznym. W trakcie realizacji zadań, korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych technologiach, uznanym w branży sprzęcie pomiarowym i komputerowym oraz profesjonalnym oprogramowaniu.

   
 • Technika

   

  Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem pomiarowym, informatycznym, oraz oprogramowaniami. Posiadamy doświadczony, w pełni wyposażony zespół terenowy oraz biurowy. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem geodezyjnym i najbardziej efektywnymi oprogramowaniem informatycznym, gwarantując wysoki poziom usług.

   

Witamy w firmie GEOMIX !

Jesteśmy firmą prywatną specjalizującą się w szeroko rozumianych usługach geodezyjnych i kartograficznych. Naszym celem jest jak najlepsza współpraca z naszymi klientami i zapewnienie usług na wysokim poziomie. Funkcjonujemy nieprzerwanie na rynku od 1997 roku dzięki solidności, terminowości oraz konkurencyjnym cenom.

więcej

Zakres usług

• kompleksowa obsługa inwestycji
• wytyczanie obiektów budowlanych
• pomiary powykonawcze
• mapy do celów projektowych
• sporządzanie dokumentacji do celów prawnych

więcej

Dlaczego GEOMIX ?

­ * wysoka jakość usług i profesjonalizm
­ * odpowiedzialność, sumienność i terminowość
­ * stawiamy na rozwój i nowoczesność.
­ * inwestowanie w ludzi i sprzęt
* wdrażanie nowych technologii

więcej

Zaplecze techniczne

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem pomiarowym, informatycznym, oraz oprogramowaniami. Posiadamy najnowszej klasy odbiorniki GPS (Z-max, Leica TPS serii 1200), najnowocześniejsze tachimetry elektroniczne (Leica 1201, Topcon 7001, Topcon 3003). Symulatory komputerowe, GPS, programy modelujące w 3D..

więcej