Salon Kosmetyczny

Dlaczego my ?

Każdy z nas jest wyjątkowy i zasługuje na tego typu chwile relaksu i odnowy. Dlatego właśnie zapraszamy serdecznie do odwiedzania salonu kosmetycznego „Laura”. Nasza praca łączy w sobie pasje i zamiłowanie, a także pełny profesjonalizm oraz satysfakcję.

Sprawdź ofertę

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z oferowanym zakresem usług. Prezentujemy szeroki wahlarz zabiegów, aby każdy Klient znalazł w naszej ofercie coś dla siebie. Zapraszamy również do kontaktu w celu ustalenia szczegółów oferty.

Konsultacje i porady

Udzielamy kompetentnych porad, dostosowanych do potrzeb danego. Dobieramy właściwy zestaw zabiegów adekwatnych do stanu skóry oraz wymagań Klienta. Pracujemy wyłącznie na bazie produktów wysokiej jakości.

Witamy w salonie "Laura"

Kosmetyka twarzy, pielęgnacja dłoni i stóp, makijaż, depilacja.
Staramy się, aby to miejsce miało swoisty klimat, gdzie można zaznać pełnie relaksu i odpoczynku od presji dnia codziennego. Intymne oświetlenie, wyciszająca muzyka oraz unoszące sie piękne zapachy, oddziaływują na nasze zmysły.

Salon Kosmetyczny "Laura" stworzyliśmy z myślą o wyjątkowych osobach, które chcą dbać o swój wygląd i spędzić czas w przyjaznej i miłej atmosferze. Proponujemy atrakcyjne i przyjemne zabiegi, które skutecznie pomagają utrzymywać wygląd i ciało w doskonałej kondycji.

oferta