Gabinet LEKMAX

Nasz gabinet rozpoczął działalność w 1999 roku. Jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej powstałym na bazie prywatnej praktyki lekarskiej. Podstawowym realizowanym celem od początku funkcjonowania było zapewnienie szybkiego i łatwego dostępu do najwyższej jakości usług medycznych.

Wyposażenie Techniczne

Wysokiej klasy zaplecze medyczne, nowoczesne wyposażenie techniczne pozwoliło przedstawić pacjentom bogatą i konkurencyjną ofertę z zapewnieniem standardów na miarę naszych czasów, a jednocześnie obniżenie kosztów, a tym samym podnisienie atrakcyjności oferowanych usług.

Dlaczego my?

LEKMAX to nowoczesny gabinet stawiający sobie za cel zarówno skuteczne zdiagnozowanie, jak też kompleksowe leczenie wykrytych schorzeń ortopedycznych.
więcej
Zapraszamy Państwa do korzystania z szerokiej oferty usług z zakresu nowoczesnej ortopedii proponowanych przez nasz gabinet.

Zakres usług

Oferujemy specjalistyczną wiedzę i umiejętności z zakresu urazów narządu ruchu, urazów kończyn dolnych i górnych, kręgosłupa oraz miednicy.
więcej
Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, w którym panuje miła i życzliwa atmosfera, a niemal wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie.

Badania,diagnostyka

Zajmujemy się leczeniem przypadłości i chorób i uszkodzeń narządów ruchu, a więc barku, łokcia, ręki, biodra, kolana i stopy.
więcej
Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu przez szereg lat, świadczymy usługi na najwyższym poziomie europejskim, zgodnie z nowoczesnymi standardami.