Toczenie metali

Obróbka materiałów konstrukcyjnych: stali, żeliwa, metali kolorowych oraz materiałów niemetalowych na tokarkach CNC i konwencjonalnych.


Frezowanie

Frezarki klasyczne poziome, pionowe i CNC zapewniają bardzo dokładną obróbkę powierzchni płaskich i kształtowych.


Spawanie

Zakres prac spawalniczych jest szeroki, gdyż nasi pracownicy są specjalistami niemal w każdej metodzie spawania.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Metal-Mix.

Dysponujemy dobrze rozwiniętą bazą techniczną oraz posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą o długoletnim stażu.
Na wyposażeniu firmy znajdują się obrabiarki konwencjonalne i CNC, co stanowi gwarancję na wykonanie bardzo skomplikowanych elementów konstrukcyjnych.

Świadczymy usługi obróbki metali w bardzo szerokim zakresie, zarówno mechanicznej, jak i ślusarskiej. W ofercie znajdziecie Państwo również usługi towarzyszące obróbce skrawaniem, a nasi pracownicy świadczą również usługi projektowe w zakresie konstrukcji mechanicznych i poszczególnych elementów konstrukcyjnych.

Nasze usługi przewozowe świadczymy w oparciu o nowoczesne, dynamiczne pojazdy, które w standardowym wyposażeniu posiadają klimatyzację, systemy nawigacji, dvd, audio.

Zapraszamy do współpracy
Dlaczego z nami?
Image 02

Wieloletnie doświadczenie w branży skutkuje profesjonalną usługą. Do tego dysponujemy nowoczesną bazą techniczną, narzędziami, osprzetem. Wykorzystujem komputerowe wspomaganie projektowania (CAD), jak również inwestujemy w nowości technologiczne w branży mechanicznej.

Image 03

Ściśle przestrzegamy terminów realizacji powierzonych zadań. Staramy się na bieżąco informować klientów o stanie prac. Sumienność i rzetelność, to zasady, które stosujemy na codzień. Na etapie projektowanie staramy się zaproponować optymalne rozwiązanie, korzystne dla klienta.

Image 01

Zajmujemy się rónież regeneracją i naprawą oraz wykonywaniem nowych części maszyn, linii produkcyjnych, a także przyrządów i elementów konstrukcyjnych.
Naszym klientom w zależności od potrzeb oferujemy różnego rodzaju usługi połączeń termicznych, takich jak spawanie, zgrzewanie.