Witamy w myjni "Car wash LUX"

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do korzystania z nowoczesnych obiektów mycia, sprzątania oraz konserwowania samochodów Car wash LUX w Lublinie

W swojej ofercie dysponujemy szerokim wachlarzem usług związanych z myciem pojazdów, sprzątaniem i pielęgnacją wnętrz, praniem tapicerek, a także woskowaniem i polerowaniem lakieru. Zatrudniając odpowiedni przeszkolony personel, jesteśmy w pełni świadomi jakości swoich usług, czego dowodem jest powiększająca się lista stałych klientów. Mogą korzystać z częstych promocju, upustów oraz cennych upominków w postaci kosmetyków samochodowych znanych i cenionych na rynku firm.

Oprócz usług związanych z utrzymaniem czystości samochodów osobowych, mamy w naszej ofercie także usługi związane z wymianą płynów eksploatacyjnych, a także napełnianiem klimatyzacji.

Nasza firma korzysta z pełni automatycznego urządzenia SILVER marki BOSCH. Atutem tej maszyny jest pełna automatyka. Proces serwisowy polega na odessaniu i osuszeniu starego czynnika z wody. Następnie maszyna robi próbę szczelności poczym napełnia układ. Na zakończenie każdy klient otrzymuje wydruk z parametrami poszczególnych etapów serwisu klimatyzacji.

Zapraszamy

Mapka dojazdu