Przewóz osób

Nasi kierowcy mają olbrzymie, wieloletnie doświadczenie w przewozach osób po całej Europie, a w szczególności do Niemiec.


Przeprowadzki

Świadczymy kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami i transportem przedmiotów o różnych gabarytach.


Przewóz paczek

Podstawowym wymogiem w tej usłudze jest posiadanie niezbędnych dokumentów czworonoga przez właściciela lub opiekuna.


Zapewniamy Państwu miłą i fachową obsługę.

Firma KAROL-SPEED od wielu lat zajmuje się transportem osobowym i rzeczowym na terenie Polski oraz krajów Europy Zachodniej, a w szczególności Niemiec. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy busy różnych marek, ale najbardziej niezawodne są Mercedesy Sprinter.

Do dyspozycji pasażerów busa są , dwaj doświadczeni kierowcy, mający na koncie wiele przejazdów międzynarodowych.

Oferujemy usługi transportowe do ustalonego miejsca. Zapewniamy bezpieczną jazdę, a jednocześnie optymalny czas podróżowania. Istnieje w niewielkim zakresie możliwość negocjonowania cen związanych ze świadczoną usługą.

Nasze usługi przewozowe świadczymy w oparciu o nowoczesne, dynamiczne pojazdy, które w standardowym wyposażeniu posiadają klimatyzację, systemy nawigacji, dvd, audio.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy transportowej KAROL-SPEED.

Dlaczego z nami?

Image 02

Wieloletnie doświadczenie w branży skutkuje profesjonalną usługą.

Image 03

Przestrzeganie przepisów ruchu , bezpieczeństwo pasażerów, to standardy wiodące w zakresie świadczonych usług transportowych.

Image 01

Dbamy o przestrzeganie terminów realizacji zleceń. Staramy się doradzić Klientom w sprawie wariantu podróży, bądź przeprowadzki, czy też transportu AGD, zwierząt itp.