Biuro Consultingowe DOMTAX

Biuro nasze gwarantuje terminowość i jakość wykonywanych usług, dokładność i profesjonalizm, skontaktuj się z nami.    t.796 467 231

Nasze biuro zajmuje się usługami z zakresu wyceny i szacowania nieruchomości dla celów kredytowych, podatkowych, kupna - sprzedaży. Wysoka jakość usług biura wynika z długoletniego doświadczenia, co ma odzwierciedlenie w specjalistycznej, rzetelnej i dyskretnej obsłudze Klienta.

Właścicielka biura, a zarazem rzeczoznawca majątkowy Anna Mazur posiada uprawnienia nr 6923 w zakresie szacowania nieruchomości, nadane przez Ministra Infrastruktury. Należy do Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Jest  ubezpieczona  od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanego zawodu.

Zdobyte doświadczenia w zakresie wycen wszelkiego rodzaju nieruchomości  przemysłowych, mieszkalnych, jak i użyteczności publicznej  pozwalają nam zagwarantować Państwu wysoki standard naszych usług oraz najwyższy poziom merytoryczny operatów szacunkowych wykonywanych zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

więcej

DOMTAX - to profesjonalizm w zakresie wyceny

Domtax specjalizuje się głównie w wycenach nieruchomości oraz świadczy usługi doradcze. Wykonujemy również inwentaryzacje budowlane. Stawiamy na wiarygodność i profesjonalizm w stosunku do swoich partnerów, a więc wielu banków i innych instytucji finansowych, urzędów miast, urzędów gmin, sądów powszechnych, kancelarii komorniczych oraz  przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych. Każda wycena, kosztorys oraz usługa doradcza jest idealnie dopasowana do potrzeb naszych klientów.

Wykonujemy profesjonalne wyceny wszelkiego rodzaju nieruchomości  dla potrzeb bankowych, sądowych,  określenia wartości zasobów majątkowych przedsiębiorstw (aporty, środki trwałe, aktualizacje wartości) deweloperów, dotacji unijnych, urzędów skarbowych, jednostek samorządu terytorialnego, spółdzielni mieszkaniowych, osób prawnych i osób fizycznych, odszkodowań czy odwołań od decyzji urzędowych.

więcej