More Website Templates at TemplateMonster.com!

Witamy w firmie CLEANING SERVICE!

Jeśli potrzebujesz dziennych, tygodniowych lub miesięcznych usług związanych z utrzymaniem czystości w firmie, w domu lub jednorazowej usługi dotyczącej sprzątania, czyszczenia lub konserwacji, to jesteśmy do Twoich usług.

Firma CLEANING SERVIS sprawi, że znajdziesz się w gronie setek zadowolonych klientów w Lublinie, jak i okolicy. Możesz nam zaufać ze względu na duże doświadczenie, jak i odpowiedni sprzęt i środki czyszczące.
Jeśli masz sytuację awaryjnego czyszczenia lub sprzątania, to możemy zaoferować usługi nawet tego samego dnia, bez dodatkowych opłat. Dajemy gwarancję na wszystkie wykonywane prace i wszystkie nasze środki czyszczące są kompleksowo ubezpieczone.

Profil firmy

Planując przeprowadzenie generalnych porządków po ekipach budowlanych lub remontowych, dodatkową parę rąk do pomocy przy dodatkowych intensywnych pracach związanych z przywróceniem stanu estetycznego i higienicznego zarówno w miejscu pracy, jak i warunkach domowych, to skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia terminu, zakresu i warunków proponowanych usług.

TAK PRACUJEMY

Twoja ochrona jest naszym priorytetem.

Czy występują problemy z jakością usług porządkowych na terenie obiektu?

Daj nam szansę, aby skutecznie rozwiązać te kwestie.

Nasze atuty

Nasze usługi porządkowe są dokładne, spójne i dostosowane do ustalonych standardów i norm technicznych, jak również dostosowane do szczególnych wymagań Klientów.

 

©Cleaning Service

MarekP design