Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy STOLAR-BUD.

 

Schody, balustrady

Schody, balustrady, werandy, balkony.
Firma STOLAR-BUD specjalizuje się w produkcji schodów drewnianych od 1995 roku w oparciu o drewno krajowe, jak i egzotyczne. Nasze schody wykonujemy realizując indywidualne zamówienia Klienta, co stwarza ich niepowtarzalność...
więcej
 

Zabudowa pomieszczeń

Zabudowa kuchni, sypialni i inne.
Wykonujemy meble kuchenne, meble do sypialni (łóżka, komody, toaletki itp.), meble do salonu (ławy, półki pod telewizor itp.), meble dla gastronomii (stoły, krzesła, bary itp.), szafy, garderoby, regały, biblioteki, biurka...
więcej
 

Podłogi, parkiety, panele

Układamy podłogi tradycyjne i panele.
Zapewniamy naszym klientom doradztwo, pomiary, projekty, transport, montaż i serwis. Proponujemy rozwiązania łączące funkcjonalność, niepowtarzalną estetykę i dokładność wykonania każdego wytwarzanego wyrobu.
więcej

Podstawowy profil firmy STOLAR-BUD.

Oferujemy kompleksowe usługi - od fachowego doradztwa i pomiarów po profesjonalny montaż.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyroby z wielu gatunków drewna, o bogatej kolorystyce i różnych kształtach. Pracujemy na najwyższej jakości drewnie co wpływa na długi okres użytkowania naszych produktów.

STOLAR-BUD wykonuje meble na zamówienie dla klienta indywidualnego oraz obiektów hotelowych, biurowych, szpitalnych i innych. W produkcji wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, a nowoczesny park maszynowy pozwala na wykonanie mebli wysokiej jakości. Najczęściej zlecenia dotyczą mebli kuchennych, szaf i garderób.
Do wykonywanych mebli stosujemy sprawdzone materiały firm krajowych i zagranicznych. Oferujemy fronty meblowe z płyt MDF pokrytych folią, lakierem, fornirem, szkłem, akrylowe oraz drewniane. Blaty kuchenne proponujemy z drewna, kamienia, konglomeratu, płyt mineralno-akrylowych i najczęściej używane- pokryte laminatem.
Działamy bez pośredników. Nasza oferta obejmuje bezpłatna wycenę oraz wymiarowanie u klienta, przygotowanie projektu (wykonanego techniką komputerową) jego realizację oraz montaż. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i technologie.

Jeśli chcą Państwo otrzymać wycenę lub dokonać wstępnych pomiarów, zapraszamy do kontaktu z nami - telefonicznego bądź e-mailowego.

Dane kontaktowe

STOLAR-BUD
20-048 Lublin
ul. Królewska 25
t. 81 748 35 62
E-mail: info@stolarbud.com

Jak do nas trafić ?

Realizacje