O firmie

image 2

Firma TRANSPEX prowadzi usługi spedycyjne i dystrybucyjne już od kilkunastu lat na terenie całego kraju. Odbiorcami naszych usług są zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki, realizujemy nawet najbardziej nietypowe zlecenia.

TRANSPEX od poczatku działalności wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów zainteresowanych profesjonalną organizacją usług w zakresie przeprowadzek oraz transportu. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i instytucji.

Przedstawiciele oraz pracownicy naszej firmy posiadają dużą wiedzę dotyczącą sposobu zabezpieczenia i transportowania rzeczy. Udzielają wszelkich informacji związanych z zakresem wykonania każdego zlecenia.
Gwarantujemy staranne wykonanie zlecenia dając Państwu satysfakcję z dokonania właściwego wyboru.

home

Oferta

image 4

W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość transportu osobowego, przewozy drobnych towarów, sprzętu AGD, a nawet przewozu zwierząt.

Niezależnie od lokalizacji oraz ilości mienia do przetransportowania, jesteśmy w stanie wykonać każde Państwa zlecenie. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło wypracować własne standardy związane z pakowaniem i przewożeniem różnych elementów wchodzących w skład powierzonego mienia.

image 3

Główny profil firmy TRANSPEX, to szeroko rozumiany transport drogowy.

  • Ładunki wielogabarytowe
  • Materiały budowlane, załadunek, transport, rozładunek
  • Ładunki paletowe
  • Przeprowadzki domów, mieszkań, biur, magazynów, sklepów
  • Ładunki nietypowe
  • Demontaż, transport docelowy, montaż urządzeń i maszyn
home

Przeprowadzki

Zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę przeprowadzek lokalnych, krajowych, jak i międzynarodowych. Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych oraz całych firm.

Podejmiemy się każdego zlecenia od przewozu pojedynczych, drobnych ładunków, po kompleksowe przeprowadzki dużej ilości mienia. Każde zlecenie wymaga doboru samochodu o odpowiednich gabarytach i nośności. Istnieje możliwość wynajęcia samego samochodu, samochodu z kierowcą, który jednocześnie pomoże w trakcie przeprowadzki. Dysponujemy również specjalną ekipą zajmującą się przygotowanie przeprowadzki, transportem oraz montażem i ustawieniami zgodnie z warunkami zlecenia. z kierowcą (który może pomagać przy przeprowadzce) lub samochodu z odpowiednią ilością pracowników (tragarzy).

Nasza firma gwarantuje klientom odpowiednie zabezpieczenie przewożonych przedmiotów. Wykonanie usługi na odpowiednim poziomie gwarantuje profesjonalny zespół pracowników oraz niezawodny tabor samochodowy o różnej pojemności, dopasowany do konkretnych potrzeb klienta.

home

Kontakt

Wypełnij formularz

Dane adresowe

Transpex
20-046 Lublin, Królewska 25
t. 81 746 37 98
t. 667 387 109
Email: biuro@transpex.com
Dojazd

home