Pet clinic

 masz problem ?
Zadzwoń :81 748-34-29

Microchipy

Zapraszamy właścicieli psów i kotów na bezpłatne wstawianie mikrchipów. Mikrochip jest urządzeniem pasywnym, które potrzebuje do aktywacji fal radiowych generowanych przez specjalny czytnik.

Ultrasonografia

Jedna z podstawowych metod diagnostycznych

Diagnostyka wykorzystująca zjawisko odbicia ultradźwięków, stosowana np. w celu wykrycia oraz lokalizacji nowotworu. Ultrasonografia jest także bezpieczną, praktyczną metodą rozpoznawania ciąży.

Transport

W szczególnych przypadkach, mamy do dyspozycji środek transportu przystosowany do przewozu zwierząt o niewielkich gabarytach. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Pielęgnacja

Pielęgnacja kociej sierści

Koty to niezwykle czyste zwierzęta i z reguły same doskonale potrafią zadbać o własne futro. Często nawet bardzo brudny kot bardzo szybko doprowadza sierść do porządku. Często jednak, jego długa sierść wymaga specjalnych zabiegów.

Innowacje:

Staramy się wdrażać programy innowacyjne.

Korzystając ze współpracy z zoopsychologiem, a także z zaprzyjaźnionymi lekarzami weterynarii, wdrażamy nowe rozwiązania w lecznictwie małych zwierząt.

wITAMY  w naszym gabinecie

Jacek Bednarz (lekarz weterynarz)
Pet Clinic zapewnia profesjonalną obsługę, miłą atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego przypadku.
W gabinecie weterynaryjnym PET-CLINIC zatrudnieni są lekarze i asystenci , których pasją jest praca i niesienie pomocy zwierzętom. Pet Clinic pomaga zwierzakom i ich właścicielom w codziennych problemach związanych z higieną i zdrowiem ich pupili.
A.
Rehabilitacja
Ustalamy program rehabilitacji po ciężkich zabiegach i operacjach
B.
Prowadzenie ciąży
U suk zdolność do zajścia w ciąże pojawia się około 8-12 miesiąca życia. Od momentu wykrycia ciąży, do momentu miotu, zajmujemy się ciężarną matką.Prowadzimy obserwacje poparte okresowymi badaniami.
C.
Program dla szczeniąt
Początkowy okres życia szczenięcia, do osiągnięcia dojrzałości psychicznej oraz fizycznej, ma kluczowe znaczenie dla jego dalszego rozwoju.
D.
Diagnostyka
Dobrze wyposażone zaplecze techniczne sprzyja szybszej i dokładniejszej diagnozie - USG, RTG.
E.
Laboratorium
Na miejscu możemy przeprowadzić większość typowych bada laboratoryjnych, co znacznie poprawia diagnostykę i leczenie.
F.
Konsultacje
Nasi lekarze na bieżąco udzielają wszelkich porad i są dyspozycyjni w kwestii konsultacji.