Witamy w klinice BEST-VET.


Lecznica specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt towarzyszących w tym psów, kotów, gryzoni i gadów. Prowadzimy kompleksową opiekę nad każdym pupilem w miłej i bezstresowej atmosferze.

Pacjenci przyjmowani są w godzinach pracy gabinetu jak również świadczone są wizyty domowe z dojazdem do pacjenta. Pomagamy zwierzakom i ich właścicielom w codziennych problemach zdrowotnych.

Przyjmujemy: psy, koty, gryzonie, króliki, ptaki, zwierzęta futerkowe i egzotyczne.

Zajmujemy się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem chorób wewnętrznych, wykonujemy zabiegi chirurgiczne, udzielamy porad żywieniowych i behawioralnych. 


Więcej

Nasze atuty

  • Stale inwestujemy w wyposażenie kliniki w celu dokładniejszej diagnostyki i leczenia schorzeń.
  • Pasją naszych lekarzy, jak również personelu pomocniczego jest wszechstronna pomoc małym braciom.
  • Realizujemy programy wspomagające zdrowe odżywianie zwierząt, badania kontrolne. Pomagamy zwierzakom i ich właścicielom w codziennych problemach związanych z higieną i zdrowiem ich pupili.
Więcej Website Templates @ TemplateMonster.com - June 10, 2013!

One czekają na adopcję

Porady dla właścicieli zwierząt


W celu uzyskania porady zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, telefonicznego lub za pomocą formularza kontaktowego. Więcej

Masz pytanie?

Telefon: 81 743 78 35
Pod tym telefonem możesz uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania związane ze swoim pupilem, możesz również zarezerwować wizytę w gabinecie lub zgłosić zapotrzebowanie na wizytę domową.