Motywacja

W fitnessie najlepsze jest w zasadzie to, że wcale nie musimy być lepsi od innych, a jednak się rozwijamy. Jest to ciągły progress, który daje nam mnóstwo satysfakcji. Jednak musimy mieć świadomość, że wszystko zależy od nas.

Teoria podaje nam szereg motywatorów, ale w praktyce trudniej jest zrobić coś konkretnego.

Oferta
Zajęcia

Prowadzimy zajęcia dla osób w każdym wieku, początkujących i zaawansowanych. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów zapewniamy różnorodność zajęć oraz fachową opiekę wykwalifikowanych instruktorów.

Dla osoby początkującej treningi mogą wydawać się zbyt intensywne, ale dzięki uzyskanym efektom wrażenia generalnie się zmieniają.

Oferta
Dieta i ćwiczenia

Uzupełnienie pakietu treningowego odpowiednią dietą oraz prawidłowym programem treningowym przyniesie najlepsze rezultaty.

Otrzymasz swój indywidualny plan żywienia, w którym zamieszczone zostaną zasady właściwego odżywiania.

Oferta

Z naszą pomocą z pewnością uda się wam nie tylko pozbyć kompleksów na temat własnego wyglądu, ale również zdobyć zgrabną sylwetkę i pewność siebie.

Oferta

Fitness na wzmocnienie mięśni

Celem ćwiczeń jest wzmacnienie i ujędrnienie mięśni. Zajęcia te poprawiają wytrzymałość organizmu i dotleniają go. Dostosowane są do możliwości ćwiczącego, a więc o różnej intensywności z użyciem przyborów.

Więcej

Zajęcia fitness na schudnięcie

Zazwyczaj są to proste układy z przyrządami, wykonywane w niezbyt szybkim tempie. Dużo ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i nóg. Schudnąć pomagają też wszystkie zajęcia wzmacniające i ujędrniające mięśnie.

Więcej

Przykładowe inne zajęcia fitness

  • Zajęcia fitness dla lubiących taniec
  • Zajęcia fitness relaksacyjne
  • Zajęcia fitness dla lubiących sporty walki

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dotyczącą zakresu proponowanych zajęć.

Multimedia

Zapraszamy do kontaktu osobistego, telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.