Slider 01 Slider 02 Slider 03 Slider 04

Witamy w firmie GEOMIX

Image 01

GEOMIX to firma, która funkcjonuje na rynku od wielu lat. Poprzez lata działalności, kierując się określonymi priorytetami mamy ustabilizowana sytuację oraz możemy poszczycić się określonymi osiągnięciami.

Dbając o wysoką markę na rynku pracy, staramy sie zatrudniać personel o wysokich kwalifikacjach stawiając jednocześnie na młodą kadrę inzynieryjno-techniczną. Większość naszych pracowników posiada uprawnienia do wykonywania samodzielnych zadań w dziedzinie geodezji i kartografii.
Lata doświadczeń, a także rzetelność i sumienność w zakresie wykonywanych usług, przyczyniły się do tego, że zarówno inwestorzy, jak również osoby prywatne, zlecają nam wykonywanie różnorodnych prac o bardzo skomplikowanej strukturze i zaawansowaniu technologicznym.

Rozszerzony zakres usług

Wycena nieruchomości do celów:
  • bankowo-hipotecznych
  • skarbowo-podatkowych i amortyzacyjnych
  • sądowych i komorniczych
Szkolenia i konsultacje.

Służymy przeprowadzaniem szkoleń oraz konsultacji zarówno w dziedzinie obsługi narzędzi, sprzętu, oprogramowania, jak i stosowania i wdrażania nowoczesnych technologii.

Zaplecze techniczne.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem geodezyjnym i najbardziej efektywnymi oprogramowaniem informatycznym, gwarantując wysoki poziom usług.