Kancelaria Adwokacka A.Latoch

image 01 image 02

Naszym priorytetem jest takie funkcjonowanie kancelarii, aby Klientowi przedłożyć jak najlepsze rozwiązanie prawne zgodne z jego oczekiwaniami i wymaganiami.

Nasza kancelaria świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych i klientów instytucjonalnych. Posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie zawodowe, co zapewnia należytą reprezentację Klientów jak i rzetelną ochronę ich interesów.

  • Doradztwo i konsultacje prawne
  • Porady prawne
  • Kompleksowa obsługa prawna
  • Umowy cywilnoprawne

Dlaczego nasza kancelaria?

Image 1 Oferta dla klientów indywidualnych Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności.
Image 2 Dane kontaktowe Informujemy, że możecie Państwo skorzystać z porady lub opinii telefonicznej, a także drogą mailową. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce KONTAKT.
Image 3 Oferta dla firm i przedsiębiorców Pomoc prawna świadczona jest zarówno w ramach stałej obsługi prawnej, jak również zleceń jednorazowych.
Image 4 Zakres świadczonych usług Prawo karne, cywilne, rodzinne i opiekuńcze, prawo pracy, prawo administracyjne. Szczegółowy zakres świadczonych usług w zakładce USŁUGI.

Zapraszamy do kancelarii mec. Adama Latocha