Biuro Rachunkowe Optimus

Zapraszamy do współpracy klientów firmowych i indywidualnych

Profesjonalizm

Wysoka jakość usług.


Proponujemy Klientom konkurencyjne ceny, wysoki standard usług i profesjonalną obsługę, popartą bogatym doświadczeniem oraz nowoczesnymi narzędziami pracy.

więcej

Zaufanie

Zaufaj profesjonalistom.


Stosujemy ograniczenie dostępu do danych naszych klientów. Danymi dysponują jedynie upoważnione osoby z firmy Klienta oraz pracownik biura odpowiedzialny za obsługę.

więcej

Bezpieczeństwo

Poufność danych, ubezpieczenie.


Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jesteśmy również ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

więcej

O nas


 


Biuro Rachunkowe OPTIMUS oferuje rzetelne i sumienne prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Ponadto nasze biuro zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzonej działalności. Naszych klientów informujemy na bieżąco o zmianach w przepisach, staramy się doradzać i pomagać w zakładaniu firmy.

więcej

DLACZEGO MY ?
  • zaangażowanie w sprawy klientów
  • wysoka jakość i profesjonalizm
  • ­poufność danych

Nasza misja


 


Reprezentujemy swoich klientów w Urzędach Skarbowych i ZUS, współpracujemy z renomowanymi doradcami podatkowymi, prawnikami, biegłymi rewidentami, Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowo-rachunkowej i kadrowej małych i średnich firm o zróżnicowanych branżach , osób fizycznych, spółek, itp.

więcej


  • konkurencyjne ceny
  • szybkie terminy realizacji usług
  • pełna komputeryzacja