Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy METALIX


METALIX. Produkujemy detale w bardzo szerokim zakresie na automatach tokarskich typu CNC jak również tradycyjnych - krzywkowych. Obrabiamy materiały typowe, jak również trudnoobrabialne.

Zaplecze techniczne. Dysponujemy specjalistycznymi programami graficznymi typu CAD umożliwiającymi zaprojektowanie i wykonanie wszelakich części i podzespołów maszyn i urządzeń.

Park maszynowy. Precyzyjną obróbkę zapewniają specjalistyczne obrabiarki i urządzenia wspomagające. Na wyposażeniu są obrabiarki konwencjonalne, a także wysokoprodukcyjne CNC.

Profesjonalne usługi mechaniczne

Korzystamy z projektów Klienta lub oferujemu swoje usługi projektowe

Zespół do każdego zlecenia podchodzi z kreatywnością zgodną ze sztuką zawodu. Projektanci dołożą wszelkich starań by efektywnie rozwiązać złożone problemy techniczne naszych Klientów. W projektach uwzględnia się wszelkie cechy: optymalizacji, wykonania, funkcjonalności, eksploatacji czy złomowania i utylizacji projektowanego urządzenia lub detalu.


Najczęściej zlecane usługi z zakresu obróbki mechanicznej

Obróbka zgrubna i na gotowo odlewów, konstrukcji spawanych, materiałów walcowanych i innych wg posiadanego parku maszynowego. Obróbka dokładna na obrabiarkach CNC - konstrukcji spawanych, odlewów matryc, form i innych. Sprawdzane i nadzorowane zaplecze kontrolno-pomiarowe gwarantuje poprawność realizacji wszystkich zleceń.


 

toczenie

toczenieRealizujemy toczenie przedmiotów o nietypowych średnicach i długościach, w tym przedmioty o znacznych gabarytach na tokarkach konwencjonalnych, jak również CNC.

frezowanie

frezowanieFrezujemy powierzchnie płaskie, kształtowe oraz rowki. Dysponujemy zarówno frezarkami poziomymi, jak i pionowymi. Realizujemy frezowanie na obrabiarkach CNC.

szlifowanie

szlifowanie   Otrzymujemy odpowiednią chropowatość części. Jest to ważne dla wielu procesów, takich malowanie proszkowe, montaż podzespołów, trwałość elementów współpracujących, antykorozyjność.

spawanie

spawanie  Oprócz usług mechanicznych, jako głównego profilu działalności firmy , świadczymy również usługi spawalnicze. Usługi te wynikają poniekąd z potrzeb, jakie zgłaszali nasi Klienci.