Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze techniczne zapewniające skuteczną diagnostykę. Przeprowadzamy naprawy małe, średnie oraz remonty kapitalne oraz naprawy powypadkowe. Stosujemy części oryginalne lub na życzenie Klienta stosowne zamienniki, dbając jednak o jakość naprawy i bezpieczeństwo podróżujących. W przypadku napraw blacharskich i lakierniczych, korzystamy z komputerowego doboru lakieru.
  • Pełna profesjonalna obsługa

    Sprawdzony zespół fachowców zapewni Państwu usługi na najwyższym poziomie. Rzeczowa rozmowa z konsultantem w Biurze Obsługi spowoduje uruchomienie ustalonych procedur w zależności od rodzaju i wagi problemu technicznego.

  • Udzielamy gwarancji na wszystkie oferowane usługi

    Na czas trwania naprawy samochodu, proponujemy auto zastępcze. Staramy się zawsze oferować możliwie niskie ceny, za każdym razem mając na względzie wysoką jakość wykonania jak i oczekiwania naszego klienta. Dążąc do realizacji tych celów nasz serwis świadczy pełen zakres usług w dziedzinie napraw samochodów każdej marki.

Zakres usług:

Pełna diagnostyka i
naprawy kompleksowe:

- diagnostyka komputerowa - kompletna analiza techniczna - mechanika i blacharstwo - geometria układu jezdnego - serwis instalacji LPG - klimatyzacja - opony - myjnia Pełny serwis >

Czas pracy:

Pomoc drogowa całodobowa

Pon - Pt: 7:30 - 18:00
Sob: 7:30am - 14:00
Nocny dyżur pod telefonem 123 456 789