• Sprzątanie mieszkań i domów

  • Sprzątanie biur i powierzchni biurowych

  • Sprzątanie powierzchni hotelowych

O firmie

Nasza firma działa na rynku od 1994 roku. Głównym kierunkiem naszej działalności jest utrzymanie czystości w różnych obiektach. Zajmujemy się sprzątaniem biur, sprzątaniem obiektów handlowych, utrzymaniem czystości wokół budynków komercyjnych i niekomercyjnych, utrzymaniem porządku na osiedlach i budynkach administracyjnych, sprzątaniem w instytucjach i firmach, dbaniem o porządek na placach i w parkach, kościołach, cmentarzach i domach mieszkalnych.

Dokładamy wszelkich starań by być solidnym partnerem, szybko reagującym na Państwa potrzeby. Zawsze służymy radą i pomocą, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Państwa pytanie. Oferujemy konkurencyjne ceny usług oraz środków czyszczących znanych producentów,

Pracownicy wyposażeni są wyłącznie w profesjonalny sprzęt, pozwalający precyzyjne wykonać każde zlecenie lepiej i szybciej niż inni. Nasz dział kontroli jakości nieprzerwanie nadzoruje wykonanie wszystkich zleceń będąc w stałym kontakcie z klientem. Cenę usługi ustalamy w drodze negocjacji w zależności od zakresu obowiązków i wielkości oraz rodzaju powierzchni, z każdym klientem indywidualnie. Zapewnia to rzetelność kalkulacji i stanowi klucz do należytego zrozumienia Państwa potrzeb.

Oferta

Posiadamy odpowiednio wyszkolony i wykwalifikowany personel gwarantując tym samym usługi na najwyższym poziomie. Zarówno sprzęt jak i środki chemiczne wykorzystywane do zaplanowanych czynności dobieramy w zależności od wielkości obiektu i zakresu prac. Przy doborze środków czystości, staramy się uwzględnić warunki ekologiczne i ekonomiczne. Wszystkie stosowane środki posiadają atesty i świadectwa.

Sprzątanie mieszkań

Sprzątanie sporadyczne lub cykliczne. Antyalergiczne czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej. Mycie okien, luster, glazury i terakoty w łazience i WC, żaluzji i rolet.

Sprzątanie biur

Podczas sprzątania biur staramy się zadbać o to, aby nie przeszkadzać pracownikom w wykonywaniu ich obowiązków i zapewnić im właściwe warunki pracy.

Sprzątanie po remontowe

Sprzątanie poremontowe jest w naszej firmie przeprowadzane z użyciem specjalistycznych sprzętów oraz przy współpracy z firmami budowlanymi.

Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń

Zakres usług sprzątania, cykliczność oraz system pracy serwisu sprzątającego jest indywidualnie dostosowany do potrzeb naszych klientów, uwzględniając ich oczekiwania i organizację pracy na danym obiekcie. Na podstawie zakresu czynności będącego załącznikiem do umowy dla każdego klienta opracowywany jest indywidualny harmonogram prac tzw. plan higieny. Jako firma sprzątająca posiadająca wieloletnie doświadczenie, gwarantujemy wykonanie usług w sposób nie kolidujący z funkcjonowaniem obiektu z uwzględnieniem innych potrzeb zleceniodawcy.

Odśnieżanie

Usługi sezonowe związane z odśnieżaniem chodników, parkingów, dachów płaskich i skośnych, usuwaniem sopli i nawisów, dróg dojazdowych, wywozem śniegu.

Utrzymanie zieleni

Sprzątanie terenów wokół budynków wraz z pielęgnacją zieleni. Pielęgnacja roślin, koszenie trawy, przycinanie gałęzi (świetlenie drzew), grabienie i wywóz liści.

Sprzątanie awarayjne

Podczas nagłych zdarzeń jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów. Współpracujemy m.in. z Pogotowiem Elektrycznym, Gazowym, Wodociągowo-Kanalizacyjnym.

Kalkulacja ceny usług

Cena za wykonanie usługi sprzątania dla każdego Klienta przygotowywana jest indywidualnie i zależy od wielu istotnych czynników: - rodzaju i zakresu czynności
- wielkości powierzchni
- cykliczności usług
- nakładów na środki czystości
- zastosowaną technologię
- użyte środki techniczne

W celu ustalenia szczegółów zlecenia prosimy o skontaktowanie się z Biurem Obsługi Klienta.

Dane kontaktowe

W celu uzyskania szczegółówych informacji dotyczących warunków współpracy, wyceny usług lub konsultacji, prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub za pomocą poczty elektronicznej z Biurem Obsługi Klienta.

CleanMix
Królewska 25, 20-046 Lublin
Tel.: 81 746 38 95
info@yourdomain.com