• Gabinet weterynaryjny GRYZAK, ul.Królewska 25, 20-046 Lublin,
  • 123 456 789

Witamy na stronie gabinetu weterynaryjnego GRYZAK

Gabinet funkcjonuje już od kilkunastu lat i nadal właściciele pupilków darzą nas zaufaniem. Lecznica specjalizuje się w leczeniu małych zwierząt towarzyszących w tym psów, kotów, gryzoni i gadów. Służymy wiedzą, sprzętem i doświadczeniem. Pomagamy zwierzakom i ich właścicielom w codziennych problemach zdrowotnych.

Podstawowy profil gabinetu.

Przyjmujemy: psy, koty, gryzonie, króliki, ptaki, zwierzęta futerkowe i egzotyczne. Zajmujemy się profilaktyką, diagnozowaniemi leczeniem chorób wewnętrznych, wykonujemy zabiegi chirurgiczne, udzielamy porad żywieniowych i behawioralnych. Prowadzimy kompleksową opiekę nad każdym pupilem w miłej i bezstresowej atmosferze. Pacjenci przyjmowani są w godzinach pracy gabinetu jak również świadczone są wizyty domowe z dojazdem do pacjenta.

Badania okresowe

Zabiegi stomatologiczne

Badania uszu

Badania USG

Zapraszamy wszystkie zwierzątka - małe i duże.

Stali pacjenci mogą liczyć na rabaty i bonusy.

Pacjenci przyjmowani są w godzinach pracy gabinetu jak również świadczone są wizyty domowe z dojazdem do pacjenta. Przy lecznicy prowadzony jest punkt handlowy oferujący niektóre lekarstwa, akcesoria związane z hodowlą, pielęgnacją oraz wyżywieniem zwierząt oferując weterynaryjne diety lecznicze. Oferujemy karmy bytowe dla psów i kotów (Royal Canin, Hill’s, Arion), odżywki, preparaty witaminowe, preparaty przeciwpasożytnicze, szampony , odżywki.

Udzielamy wszelkich informacji dotyczących prawidłowych zasad funkcjonowania zwierząt w warunkach domowych.

Porady weterynaryjne.

Nasi partnerzy

logo
logo
logo
logo
logo
logo