Witamy na stronie Gabinetu Stomatologicznego "DENTEX".

Staramy się ciągle się rozwijać i poszerzać zakres wiedzy i umiejętności związanych z profilaktyką, diagnozowaniem oraz skutecznym leczeniem.

Leczenie zachowawcze

Nowoczesny sprzęt umożliwia nam bezbłędną diagnozę problemów stomatologicznych.

Leczenie najmłodszych

Pierwsza wizyta ma najczęściej charakter zapoznawczy dla młodego pacjenta.

Wyposażenie gabinetu

W trosce o wysoką jakość usług, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i aparaturą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Gabinetu Stomatologicznego DENTAX.

Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie panuje miła i spokojna atmosfera, a dzięki nowoczesnym technikom leczenia wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie. Nasza oferta obejmuje pełny zakres opieki stomatologicznej dla całej rodziny.

Właściwa diagnoza często decyduje o ostatecznym sukcesie lub niepowodzeniu całego leczenia. W stomatologii jednym z podstawowych źródeł informacji diagnostycznej są zdjęcia rentgenowskie, bez których trudno wyobrazić sobie dzisiaj właściwe leczenie i jego dokumentację.

Nasi lekarze

Zostając naszymi pacjentami traficie Państwo pod opiekę zgranego zespołu specjalistów. Współpracujemy ze sobą już kilkanaście lat. Gwarantujemy, że dostosowujemy różnorodne procedury do aktualnych wymagań krajowych i unijnych, co gwarantuje pełny profesjonalizm i bezpieczeństwo. Współpracujemy ze specjalistami z dziedzin około stomatologicznych, tym samym możemy skorzystać z konsultacji w przypadku skomplikowanych problemów zdrowotnych.

DENTEX to nowoczesny gabinet stomatologiczny stawiający sobie za cel kompleksowe leczenie i dbanie o zdrowie Twojej jamy ustnej. Oferujemy naszym pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą, popartą wieloletnią praktyką.

Czym się zajmujemy ?

  1. Stomatologia zachowawcza
  2. Endodoncja
  3. Ortodoncja
  4. Periodontologia
  5. Stomatologia estetyczna
  6. Stomatologia dziecięca
  7. Protetyka
  8. Wybielanie zębów

więcej...


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą proponowaną przez Gabinet Stomatologiczny DENTEX.
Zapraszamy rónież do kontaktu osobistego, telefonicznego lub za pomocą poczty elektronicznej.

Dlaczego warto skorzystać ?

Gruntowne wykształcenie i wieloletnią praktyka sprawiają, że każdego roku zwiększa się krąg naszych pacjentów, a co jest szczególnie ważne, że promujemy leczenie stomatologiczne dla całej rodziny.

Kontakt