Tel: 81 746-93-16 | Mail: info@metal-mix.com |    Metal-Mix, 20-046 Lublin, Królewska 25 • Obróbka materiałów konstrukcyjnych: stali, żeliwa, metali kolorowych oraz materiałów niemetalowych.

 • Obróbka powierzchni płaskich, otworów na frezarkach konwencjonalnych i CNC.

 • Mechaniczne przecinanie metali za pomocą nożyc, pił, tokarek, frezarek.


Przykładowy asortyment produkowanych części.


Toczenie metali

Dysponujemy dobrze rozwiniętą bazą techniczną oraz posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą o długoletnim stażu. Na wyposażeniu firmy są tokarki konwencjonalne i CNC, co stanowi gwarancję na wykonanie bardzo skomplikowanych elementów konstrukcyjnych.

Frezowanie metali

Frezarki klasyczne poziome, pionowe i CNC zapewniają bardzo dokładną obróbkę powierzchni płaskich i kształtowych. Nasi pracownicy korzystają z dokumentacji technologicznej klienta lub tworzą samodzielne opracowanie dokumentacji projektowej wg wymagań zleceniodawcy.


Obróbka plastyczna

Firma dysponuje niezbędnym wyposażeniem technicznym umożliwiającym wykonanie podstawowych operacji obróbki plastycznej na zimno, głównie kształtowania elementów podczas gięcia na specjalnych obrabiarkach lub z wykorzystaniem specjalnego osprzętu.

Szlifowanie

W celu uzyskania wysokiej klasy dokładności i chropowatości, stosujemy obróbkę wykańczającą w postaci szlifowania płaszczyzn, wałków i otworów. W uzasadnionych przypadkach stosujemy polerowanie części.


Usługi uzupełniające.

 • Do celów projektowych oraz przygotowania produkcji wykorzystujemy nowoczesny sprzęt komputerowy z oprogramowaniem CAD. Jest to niezbędne w przypadku pracy na obrabiarkach CNC.

  więcej... »

 • W oferowanym przez firmę Meatal-Mix zakresie obróbki skrawaniem, znajdziecie Państwo możliwość obrabianie metali kolorowych, stopów lekkich oraz tworzyw sztucznych.

  więcej... »

 • W celu zabezpieczenia antykorozyjnego, jak również nadania powierzchni elemetów konstrukcyjnych właściwej kolorystyki i estetyki, przeprowadzamy na życzenie klienta malowanie proszkowe.

  więcej... »Napisz do nas