Witamy w Kancelarii "Wójcicki & Syn"

Naszym priorytetem jest takie funkcjonowanie kancelarii, aby Klientowi przedłożyć jak najlepsze rozwiązanie prawne zgodne z jego oczekiwaniami i wymaganiami.

Adwokat Andrzej Wójcicki w ramach prowadzonej kancelarii adwokackiej świadczy doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądami oraz innymi organami i urzędami na terenie całego kraju. Kancelaria reprezentuje Klientów we wszystkich rodzajach spraw, w oparciu o bogate podstawy wiedzy fachowej oraz według najwyższych standardów etycznych zawodu adwokata.

Nasza kancelaria świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych i klientów instytucjonalnych. Posiadamy rozległą wiedzę i doświadczenie zawodowe, co zapewnia należytą reprezentację Klientów jak i rzetelną ochronę ich interesów. Kancelaria ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej, co powoduje, że nasi Klienci czują się bezpiecznie i pewnie.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę prawną w w/w zakresie we wszystkich państwach europejskich. Kancelaria obsługuje małe i duże firmy, świadcząc dla nich obsługę prawną w ramach stałych umów o współpracę. Doradzamy naszym Klientom, ale przede wszystkim staramy się skutecznie rozwiązywać ich problemy prawne.