Inne usługi

 • Blacharstwo samochodowe.

  Proponujemy usługi w zakresie typowych napraw blacharskich samochodów osobowych oraz niewielkich dostawczych. Mamy w pełni wyposażone zaplecze techniczne umożliwiające regenerację uszkodzonych elementów, ich wymianę na nowe, sprawdzenie geometrii.

  więcej
   
 • Usługi lakiernicze.

  Komputerowy dobór lakierów, lakiery ekologiczne na bazie wodnej. W razie konieczności wymieniamy szyb. Likwidujemy uszkodzenia lakiernicze. Przeprowadzamy badania grubości lakieru. Poddajemy powierzchnie lakierowane renowacji. Udzelamy gwarancji na usługi lakiernicze.

  więcej
   
 • Wymiana układu wydechowego

  Układ wydechowy jest jednym z najczęściej zaniedbywanych zespołów auta. Najczęściej o uuszkodzeniach dowiadujemy się, kiedy stan techniczny nie pozwala na dalszą eksploatację. Wymieniamy na nowe, spawamy, regenerujemy katalizatory, wymieniamy złącza elastyczne.

  więcej
   
 • Usługi wulkanizacyjne

  Dysponujemy zespołem doświadczonych pracowników przygotowanych do profesjonalnej i rzetelnej obsługi Klienta w zakresie wulkanizacji i montażu opon osobowych, ciężarowych, rolniczych jak i przemysłowych. Istnieje możliwość wymiany felg stalowych na alumuniowe.

  więcej
   

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczegółową.