• Profesjonalizm

   

  Proponujemy Klientom konkurencyjne ceny, wysoki standard usług i profesjonalną obsługę, popartą bogatym doświadczeniem oraz nowoczesnymi narzędziami pracy. Dbamy, aby nasi pracownicy na bieżąco śledzili nowości z zakresu prawa, finansów i rachunkowości.

   
 • Zaufanie

   

  Stosujemy ograniczenie dostępu do danych naszych klientów. Danymi dysponują jedynie upoważnione osoby z firmy Klienta oraz pracownik biura odpowiedzialny za obsługę konkretnego Klienta, firmę. Zapewniamy poufność informacji.

   
 • Bezpieczeństwo

   

  Posiadamy uprawnienia Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, a także posiadamy uprawnienia do świadczenia usług doradcy podatkowego. Jesteśmy również ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej.

   

Witamy w BR Optimus!

Biuro Rachunkowe OPTIMUS oferuje rzetelne i sumienne prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości. Ponadto nasze biuro zajmuje się doradztwem w zakresie prowadzonej działalności. Naszych klientów informujemy na bieżąco o zmianach w przepisach, a także staramy się doradzać i pomagać w zakładaniu firmy.

więcej

Zakres usług

Reprezentujemy swoich klientów w Urzędach Skarbowych i ZUS, oszczędzając im niepotrzebnych nerwów. Biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze podatkowo-rachunkowej i kadrowej małych i średnich firm o zróżnicowanych branżach , osób fizycznych, spółek, oraz sklepów.

więcej

Dlaczego nasze biuro?

­ wysoka jakość i profesjonalizm
­ odpowiedzialność i sumienność
­ poufność danych
­ oszczędność czasu i środków finansowych

więcej

Nowoczesne oprogramowanie

Inwestujemy w sprzęt i oprogramowanie. Wszystkie rozliczenia i księgowość prowadzone są komputerowo na programach zgodnych z aktualnymi ustawami podatkowymi.
Na bieżąco możemy przygotowywać zestawienia księgowe na życzenia klienta.

więcej