Zadbamy o Twoje samopoczucie

Chwila relaksu dla siebie

Relaks w miłej atmosferze

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą salonu kosmetycznego NOVA.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Nasza kosmetyczka doradzi, jaki zestaw zabiegów należy zaaplikować, aby osiągnąć oczekiwany efekt.

Pielęgnacja twarzy

Mikrodermabrazja nazywana także mikropeelingiem kontrolowanym, stanowi jedną z wielu metod mechanicznego złuszczania skóry. Ta nowoczesna metoda kosmetyczna pomaga uporać się z różnymi typowymi dla skóry problemami. Zabieg wykonywany jest za pomocą specjalnego urządzenia .

Pielęgnacja dłoni

Zabieg parafinowy na dłonie polega na przywróceniu skórze dłoni nawilżenia ,odżywienia oraz wygładzeniu naskórka. Do zabiegu używany jest peeling, maska odżywcza, parafina , krem. Dodatkowo na życzenie klientki podczas zabiegu może być wykonany masaż dłoni.

Pielęgnacja stóp

Wypielęgnowane stopy to atut zadbanej kobiety. Zabiegi przywrócą im piękno i lekkość. Choć z pozoru wyglądają na kruche i delikatne, w rzeczywistości stopy przystosowane są do przenoszenia ogromnych obciążeń. Skóra na stopach wydaje się odporna na urazy, dlatego często traktujemy ją po macoszemu.

Stylizacja paznokci

Manicure japoński to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego.

Pielęgnacja włosów

Zadbane i zdrowe włosy to atrybut każdej kobiety. Pozwalają błyszczeć w towarzystwie i czuć się pewniej w każdej sytuacji. Prawidłowe dbanie o włosy nie jest łatwą kwestią, gdyż wymaga sporo czasu i energii. Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, jak pielęgnować włosy, by wydobyć ich naturalne piękno.

Makijaż

Makijaż permanentny nie maluje, lecz w sposób naturalny podkreśla naturalną urodę , stąd bardzo ważne jest dobranie barwników , aby były jak najbardziej zbliżone do naturalnego kolorytu. Pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące utrzymują się do ok. 2-5 lat.

Przykładowe projekty, które wykonaliśmy ostatnio dla naszych Klientów.

Producenci kosmetyków

Korzystamy z kosmetyków od sprawdzonych producentów, które nie zawierają toksyn, nie powodują alergii.

Dane kontaktowe

20-046 Lublin, ul. Królewska 25
t. 81 746-16-93, 123 456 789
Email: salon@gmail.com

Tu jesteśmy

Galeria


  •  
  •