Dlaczego firma METALMIX ?

METALMIX jest firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży mechanicznej. Świadczymy usługi obróbki metali w bardzo szerokim zakresie, a także usługi projektowe stalowych oraz mechanicznych elementów konstrukcyjnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.:

- obróbki tokarskie,
- obróbki frezerskie w wielu płaszczyznach,
- cięcie stali,
- szlifowanie,
- obróbki wykańczające,
- obróbki termiczne,
- kształtowanie blach na walcach,
- precyzyjne wycinanie elementów z blachy,
- kształtowanie na prasach.

więcej...


Zapraszamy do współpracy firmy i klientów indywidualnych.

Zakład Usług Mechanicznych METALMIX działa na terenie miasta Lublina. Obsługujemy Klientów nie tylko z Lublina i okolic, ale także z innych regionów kraju. Bazując na wieloletnim doświadczeniu i wysokiej jakości usług, staramy się pozyskiwać Klientów oferując profesjonalne usługi.

Dysponujemy dobrze rozwiniętą bazą techniczną oraz posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą o długoletnim stażu. Systematycznie doskonalimy umiejętności i podnosimy poziom zawodowy wszystkich pracowników pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry kierowniczej.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami i hurtowniami związanymi z asortymentem hutniczym. Oferujemy Państwu pomoc w dostępie do najwyższej jakości materiałów hutniczych, zarówno żelaznych , jak i nieżelaznych.
Od 2008 roku wprowadziliśmy w zakres oferowanych usług drobne remonty maszyn i urządzeń przemysłowych. Demontaż i naprawę urządzenia przeprowadzamy u Klienta, bądź też przewozimy własnym transportem do naszej hali napraw. Udzielamy gwarancji na nasze usługi i naprawy.

 

Jak do nas trafić ?

Dane kontaktowe:

Zakład Usług Mechanicznych METALMIX
20-046 Lublin, ul. Królewska 25
t. 81 746 93 16
Email:
biuro@metalmix.pl