Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów w zakresie utrzymania ich w czystości, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Zdobyliśmy zaufanie wielu klientów indywidualnych, jak również firm i instytucji w zakresie przygotowania samochodów do bieżącej eksploatacji, ale także w przypadku ich sprzedaży.

Usługi świadczymy wobec właścicieli samochodów biorących udział w imprezach okolicznościowych, okazjonalnych ekspozycjach itp. za każdym razem udowadniając, że wszystkie pojazdy zarówno te używane, jak i te z salonu mogą prezentować się jeszcze bardziej atrakcyjniej

auto1  auto2  auto3

Dbanie o samochód nie powinno ograniczać się wyłącznie do mycia karoserii, środek auta również wymaga odpowiedniej opieki. Decydując się zostawić u nas swój samochód macie Państwo pewność, że będzie on należycie traktowany oraz gwarancje zadowolenia.

PODSTAWOWE USŁUGI W ZAKRESIE CZYSZCZENIA AUTA:

gruntowne odkurzanie, mycie plastików i deski rozdzielczej, mycie samochodu, woskowanie i polerka,

czyszczenie felg, szyb, pranie tapicerki, mycie silnika oraz podwozia,

ggf          n          mm   

Jesteśmy otwarci na każde sugestie Klientów i nie boimy się żadnego zlecenia. Do każdego auta podchodzimy indywidualnie. Wszystkie szczegóły zlecenia ustalamy po dokładnych oględzinach samochodu.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ I CENNIKIEM.