Witamy na stronie firmy OPONEX

Prosimy o zapoznanie się z nasza ofertą. W kwestiach technicznych, nasi pracownicy służą pomocą.

Głównym kierunkiem działalności firmy OPONEX jest sprzedaż i usługi związane z wymianą ogumienia do wszystkich typów pojazdów samochodowych i maszyn.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży asortyment opon letnich, zimowych oraz wielosezonowych. Oferujemy sprzedaż zarówno opon nowych, jak również opon używanych i regenerowanych. Oprócz opon można zaopatrzyć się u nas w felgi stalowe i aluminiowe. Możecie Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo w tym zakresie

Zapraszamy do naszego serwisu, jeżeli opony w Twoim samochodzie są zniszczone bądź uszkodzone, nie utrzymują właściwego ciśnienia, bieżnik jest zużyty nierównomiernie, a podczas jazdy występują wibracja, hałas, ściąganie na boki. Doświadczony mechanik oceni stan i zaproponuje optymalne rozwiązanie problemu.

więcej »

Na naszych oponach zajedziesz daleko i bezpiecznie.

Badania diagnostyczne, naprawy i obsługę wykonuje doświadczony i wykwalifikowany personel.

By opony dobrze spełniały swoją funkcję, należy regularnie poświęcać im trochę uwagi. Mają one wpływ na komfort podróży, bezpieczeństwo podczas jazdy, a także na zużycie paliwa i redukcję hałasu. Możesz prowadzić, przyspieszać, hamować i kierować swoim samochodem dzięki temu, iż opony stykają się z drogą. Są jedną z najważniejszych części w Twoim samochodzie i niestety są też bardzo często zaniedbywane. Dlatego też, opony mają ogromny wpływ na bezpieczeństwo Twoje i osób towarzyszacych.

Niepokojące zjawiska, takie jak wibracja, hałas, ściąganie na boki, powinny zostać niezwłocznie sprawdzone w serwisie opon.Zapewniamy profesjonalne doradztwo. Nowoczesne maszyny i urządzenia techniczne w naszym serwisie są gwarancją jakości świadczonych przez nas usług. W ofercie firmy OPONEX, znajdziecie Państwo szereg usług pokrewnych. Staramy się kompleksowo potraktować klienta, który nam zaufał.

więcej »

Galeria

Serwis pokrewny

W naszym zakładzie istnieje możliwość naprawy felg aluminiowych i stalowych.Przeprowadzamy naprawy uszkodzonego układu jezdnego i podwozia.Oferujemy pełny serwis klimatyzacji.

Dane kontaktowe

W celu uzyskania szczegółówych informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza.

Address: ul.Królewska 25, LUBLIN
Telefon: 81 742-68-91
FAX:81 742-68-92
T.kom.: 608 567 345
E-mail: Napisz do nas