Witamy na stronie wypożyczalni samochodów i busów - RENTCAR

Model Girl 1

Firma RENTCAR funkcjonuje na rynku od dwudziestu paru lat. Od początku istnienia działamy jako profesjonalna wypożyczalnia aut oferując wynajem busów i samochodów w Lublinie i okolicy. W trakcie wielu lat działalności nasze przedsiębiorstwo stale się rozwijało, pozyskując nowych klientów prywatnych oraz instytucjonalnych. Sukcesy w branży zawdzięczamy długoletniemu doświadczeniu, które zdobyliśmy dzięki Wam.
NASZE ATUTY:

  • Podstawiamy samochody w ustalone miejsca
  • Duży wybór modeli samochodów osobowych i dostawczych
  • Samochody klimatyzowane, z nawigacją, instalacją gazową
  • Atrakcyjne ceny i wysokie upusty
  • Indywidualne podejście do każdego Klienta

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Model Girl 2

Wypożyczalnia RENTCAR świadczy usługi głównie na terenie Lublina, a także na terenie całej lubelszczyzny i kraju. Dostarczmy pojazdy na lotnisko Lublin-Świdnik, pod dworzec Lublin Główny oraz w dowolne inne wyznaczone miejsce.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firmowych, którzy cenią profesjonalizm oraz doświadczenie. W odpowiedzi na stałe zmiany na rynku oraz wzrost oczekiwań klientów, nasza wypożyczalnia samochodów wprowadza nowe modele pojazdów.

Obecnie dysponujemy szeroką flotą aut renomowanych producentów takich jak Volkswagen, Opel, Mercedes, Ford oraz Fiat.

Prowadząc wynajem samochodów mamy świadomość odmiennych oczekiwań naszych klientów. Właśnie dlatego stawiamy na elastyczność, prezentując różnego rodzaju modele, od luksusowych pojazdów osobowych, po solidne i niezawodne samochody dostawcze i mikrobusy.