Zaprowadzimy Cię do raju
Kompletny relaks

Luksusowy masaż z ciepłem gorących kamieni. Masaż ten przenika do głębszych warstw mięśni i zapewnia najwyższy poziom relaksu.Kierujemy ofertę dla tych osób, które nie mają zbyt wiele czasu dla siebie.

Polecamy wizytę w salonie, kiedy zauważymy utratę jędrności i przedwczesne starzenie się skóry. Oferujemy masaże relaksujące.
Proponujemy pakiety dla NIEJ i dla NIEGO.

Pielęgnacja skóry

Oferujemy kosmetyki znanych światowych firm ,specjalną aparaturę i odpowiednio przygotowany personel. Regeneracja skóry zmęczonej, zniszczonej lub z oznakami starzenia

Kosmetyka dłoni, stóp oraz twarzy. Usuwanie martwego naskórka, oczyszczenie i zrelaksowanie zmęczonej skóry. Delikatne złuszczenie skóry, redukcja zaskórników i zmniejszenie porów.

Masaże

Wizyta w saunie, orzeźwiający prysznic i właściwie dobrane masaże sprawią, że Państwo jak najdłużej zachowacie , zgrabną sylwetkę, jak również zregenerujecie siły , zrelaksujecie ciało i umysł.

Lorem Ipsum is simply Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make book.

Witamy w salonie EcoSpa

RÓŻNORODNOŚĆ ZABIEGÓW NA CIAŁO.

Masaż klasyczny:


Polega na stosowaniu różnych technik, takich jak: głaskanie, rozcieranie oraz ugniatanie, oklepywanie, roztrząsanie, wibracje i wstrząsanie w celu poprawienia miejscowego krążenia, zwiększenia sprężystości tkanek, a także rozluźnienia napiętych mięśni.

Endermologia - jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem. Polega na masażu skóry i tkanki podskórnej głowicą wyposażoną w ruchome rolki, które masują zasysany przez podciśnienie fałd skórny. Masaż poprawia ukrwienie tkanek, drenuje nadmiar płynów i pobudza wymianę komórkową.Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą salonu EcoSpa.