Typowe i nietypowe prace spawalnicze.


Zaufaj specjalistom

Witamy na stronie firmy SPAWMIX.

Spawanie elektryczne

Głównym profilem firmy Spaw-Mix jest szeroki front robót związanych ze spawaniem elektrycznym w bardzo różnych wariantach. Dotyczy to głównie stali konstrukcyjnych, jak również innych metali.

Spawanie gazowe

Spawanie gazowe, zwane również autogenem, mimo że odkryte już w połowie XIX w. jako jedną z pierwszych metod łączenia metali, to nadal jest skutecznie stosowana do dnia dzisiejszego.

Cięcie gazowe

Cięcie gazowe, znane również jako tlenowe, jest bardzo popularną metodą rozdzielania metali, zwłaszcza cięcia stali niskowęglowych i niskostopowych. Pozwala rozdzielić stal o grubości do 300 mm.

O firmie

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem specjalizującą się w usługach spawalniczych. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych spawaczy. Zakres prac spawalniczych jest szeroki, gdyż nasi pracownicy są specjalistami niemal w każdej metodzie spawania. Głównym założeniem firmy jest współpraca z firmami jak i osobami prywatnymi przy wszelkich pracach spawalniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, negocjacje oraz pomysły naszych klientów. Spełnimy Państwa najróżniejsze potrzeby.

Dlaczego warto wybrać firmę SPAW-MIX ?

- wieloletnie doświadczenie - wysokiej jakości materiały
- wykwalifikowana kadra - profesjonalny sprzęt
- realizacja nietypowych zleceń - sumienność i terminowość
- gwarancje na nasze usługi - bezpłatne konsultacje
   

Zajmujemy się spawaniem i obróbką stali oraz metali kolorowych. Wykonujemy i montujemy konstrukcje metalowe, spawamy detale i elementy maszyn z żeliwa, stopów aluminium, miedzi.
Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z pełną ofertą firmy SPAW-MIX.

Zapraszamy do współpracy firmy, instytucje oraz klientów indywidualnych.