Drewbest

 

Witamy na naszej stronie !

Firma DREWBEST specjalizuje się w produkcji schodów drewnianych od 1995 roku w oparciu o drewno krajowe, jak i egzotyczne. Nasze schody wykonujemy realizując indywidualne zamówienia Klienta, co stwarza ich niepowtarzalność.

Priorytetem firmy DREWBEST jest zapewnienie 100% satysfakcji swoim Klientom. Łączymy wiedzę, doświadczenie w oparciu o rozwiązania klasyczne, jak również uwzględniamy nowoczesne trendy w konstrukcjach schodów. Nasze produkty charakteryzuje bezpieczeństwo, estetyka i funkcjonalność.

 

Dlaczego my ?

Oprócz schodów, zajmujemy się usługowo i produkcyjnie profesjonalnym wykonaniem drewnianych okien i drzwi. Korzystamy z klasycznych rozwiązań stosując jednocześnie nowe technologie.

Staramy się, aby wszystkie nasze produkty były zgodne z najwyższymi standardami i spełniały oczekiwane cechy użytkowe i estetyczne.

Realizujemy zamówienia zarówno jednostkowe (schody, drzwi, meble itd.) jak również zamówienia kompleksowe, związane np. z wykonaniem wszystkich prac stolarskich w nowo budowanym domu/mieszkaniu.

 
Przykładowe realizacje

Dane kontaktowe: 

Zakład Stolarski Drewbest
21-o40 Świdnik
ul. Okulickiego 15
tel. 81 743-69-12
Email: info@drewbest.pl