Zdrowe zęby i piękny uśmiech to nasza recepta na sukces!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

DENTEX to nowoczesny gabinet stomatologiczny stawiający sobie za cel kompleksowe leczenie i dbanie o zdrowie Twojej jamy ustnej. Oferujemy naszym pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służymy rzetelną wiedzą, popartą wieloletnią praktyką.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu, w którym panuje miła i życzliwa atmosfera, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii leczenia wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie.

Sukcesywnie i systematycznie staramy się modernizować wyposażenie pracowni, a także rozszerzamy zakres oferty zarówno dla pacjentów dorosłych, jak i dzieci. Zdobywamy nowe kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach specjalistycznych, aby móc zaoferować naszym pacjentom wysokie standardy leczenia, a personelowi satysfakcję z wykonywanej pracy na najwyższym poziomie.

Zapewniamy, że w trakcie leczenia dochowujemy najwyższej staranności, wykorzystując do tego naszą wiedzę, umiejętności, możliwe środki oraz metody leczenia.

więcej »

Dlaczego nasz gabinet?

Komfort - fachowa opieka - indywidualne podejście.

W ramach stomatologii zachowawczej i kosmetycznej oferujemy wypełnianie ubytków pochodzenie próchnicowego i niepróchnicowego oraz zabiegi poprawiające estetykę narządu żucia (wybielanie, zmiana kształtów). Ubytki opracowujemy maszynowo (wiertłami) lub metodą bezwiertłową przy pomocy piaskarki abrazyjnej. Nasza oferta w tym zakresie zawiera:
1.Leczenie próchnicy, wypełnianie ubytków materiałami najnowszej generacji
2.Odbudowa zębów złamanych
3.Rekonstrukcje zębów na włóknie szklanym
4.Zmiana kształtu i koloru zębów

więcej»

Dane kontaktowe

W celu zapewnienia komfortu naszym pacjentom, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza kontaktowego.

Adres: ul. Królewska 25, 20-734 Lublin
Tel:81 742-35-57
FAX: 81 742-35-58
Recepcja:768-921-253
E-mail: info@dantex.com