WITAMY W GABINECIE STOMATOLOGICZNYM DENTEX

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ.

Gabinet Stomatologiczny "DENTEX" to doskonale wyposażone laboratorium protetyczne i niezwykle zgrany i zorganizowany zespół ludzi, których łączy profesjonalne wykonywanie zawodu, wrażliwość, a także systematycznie realizowanie założeń postawionej misji. Przez lata koncentrowaliśmy się na dostosowaniu wszystkich działań zmierzających do spełnienia indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów. Gruntowne wykształcenie i wieloletnią praktyka sprawiają, że krąg naszych pacjentów z roku na rok się rozszerza co zapewnia stabilną pracę naszego centrum. Daje to nam wiedzę i świadomość tego, co tworzymy, a wspólna praca sprawia nam przyjemność.

Gabinet stomatologiczny DENTEX to nowoczesny obiekt zapewniający kompleksową opiekę stomatologiczną.

STARAMY SIĘ TAK LECZYĆ, JAK SAMI CHCIELIBYŚMY BYĆ LECZENI.


Ciągle się rozwijamy i poszerzamy zakres umiejętności. Podejmujemy nowe wyzwania i reagujemy na potrzeby naszych pacjentów. Staramy się na bieżąco śledzić zmiany w zakresie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz sprzętowych.

Nowoczesna technika dentystyczna jest gwarancją skutecznej i profesjonalnej usługi. Sukcesywnie powiększamy wyposażenie pracowni i zakres naszej oferty. Zdobywamy wciąż nowe kwalifikacje, aby świadczyć usługi stomatologiczne  na najwyższym poziomie.

Zapraszamy więc do miejsca gdzie komfort, fachowa opieka, indywidualne podejście i dbałość o zdrowie tworzą harmonię.

 

GALERIA

LEKARZE

Zapewniamy, że w trakcie leczenia dochowujemy najwyższej staranności, wykorzystując do tego naszą wiedzę, umiejętności, możliwe środki oraz metody leczenia.

DANE KONTAKTOWE

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza, w celu ustalenia szczegółów wizyty.

Adres: Lublin, Królewska 25
Telefon:81 743-25-91
Tel. dyżurny: 605-283-861
FAX: 81 743-25-92
E-mail: recepcja@dentex.com