Gabinet Stomatologiczny DENTEX

Witamy na stronie Gabinetu Stomatologicznego "DENTEX".

Staramy się ciągle się rozwijać i poszerzać zakres wiedzy i umiejętności związanych z profilaktyką, diagnozowaniem oraz skutecznym leczeniem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

Zapraszamy do naszego gabinetu, gdzie panuje miła i spokojna atmosfera, a dzięki nowoczesnym technikom leczenia, wszystkie zabiegi są wykonywane bezboleśnie.

Oferujemy profesjonalne leczenie zachowawcze, protetyczne i endodontyczne. Współpracujemy z lekarzami specjalistami m.in. chirurgiem szczękowo-twarzowym. W ramach stomatologii zachowawczej i kosmetycznej oferujemy wypełnianie ubytków pochodzenie próchnicowego i niepróchnicowego oraz zabiegi poprawiające estetykę narządu żucia (wybielanie, zmiana kształtów). Ubytki opracowujemy maszynowo (wiertłami) lub metodą bezwiertłową przy pomocy piaskarki abrazyjnej.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Stomatologia

W ramach stomatologii zachowawczej i kosmetycznej oferujemy wypełnianie ubytków pochodzenie próchnicowego i niepróchnicowego

Nieprawidłowy zgryz to nie tylko sprawa estetyki, ale również wiele powikłań począwszy od stawów, poprzez zaburzenia żucia, a skończywszy na chorobach dziąseł i przyzębia.

Przez lata zdobywaliśmy doświadczenie w zakresie usług protetycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjentów.

Szczególną uwagę kierujemy na dzieci. Są one naszymi specjalnymi pacjentami i traktujemy je w sposób wyjątkowy. Najczęściej pierwszą wizytę traktujemy jako wizytą adaptacyjną.

Setki zadowolonych Pacjentów

Realizacja programów profilaktycznych

Liczne dyplomy i certyfikaty

Inwestowanie w nowe technologie

Opinie naszych Pacjentów